Najaars Clubmatch   Kringgroep Terneuzen

14 - 10 - 2012

Foto's 

 

I: Babyklasse Reuen 4‐6 mnd ‐ KM: Dhr. N. Wettlaufer

1 VV   Ilias aus Famke's Zauberwald

 Yoker v. Westervenn                                      Falencia aus Famke's Zauberwald

N. Schleuter Altenberge (D)

2 VV   Kevin v.h. Boombos

Pizzaro v. Bad Boll                                                  Jary v. Bad Waldle

Simon Tak Wouwse‐Plantage

3 VV  Indro aus Famke's Zauberwald

 Yoker v. Westervenn                                  Falencia aus Famke's Zauberwald

Gerard Christophe Gembloux (B)

 

Afw: Izar aus Famke’s Zauberwald

 Yoker v. Westervenn                                              Falencia aus Famke’s Zauberwald

Harry Boontjes Rotterdam

 

J: Babyklasse Teven 4‐6 mnd ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

1 VV  Ginn v. Seefahrts

Boomer v. Polarstern                                Ulme v.d. Riesenperle

Wilbert Orlaineta Haastrecht

2 VV   Kelly v.h. Boombos

Pizzaro v. Bad‐Boll                                 Jary v. Bad Waldle

Simon Tak Wouwse Plantage

3 VV   Brenda of Ledra Land

Jupp z. Jenive                                  Cinderella Grey Wolf

Moravia B. de Clerck Terneuzen 

 

J: Babyklasse Teven Langhaar 4‐6 mnd ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

1 VV   Aschley v. Strauspark

Xander v. Fidelius                                    Cassy v.d. Pluijmenslot

 M. Buys Sint‐Willebrord

 

Afw:  Jakira aus Famke´s Zauberwald

Luca v.d. Wilhelmswarte                                       Jovannah v.d. Wilhelmswarte

A. Daver Haastrecht

 

 

G: Puppyklasse Reuen 6‐9 mnd ‐ KM: Dhr. G. Müller

 

1 VV   Leeroy v. Altenberger Land

Luca v. Altenberger Land                               Aebby v. Altenberger Land

N. Schleuter Altenberge (D)

2 VV   Lexus v. Haus Berendorf

 Boomer v. Polarsrern                            Hera v. Haus Berendorf

Tessa Otte Boom (B)

3 VV   Jacco v.h. Boombos

Hagadahls Figo                               Gaudi v.h. Boombos

Simon Tak Wouwse‐Plantage

4 VV   Largo Mont D'Osiris

 Mentos v. Osterberger Land                             Henjy Mont D'Osiris

Bawin Benoit Ampsin (B)

5 VV   Bor v.d. Bârenfall

Chakka v. Heiligentall                                   Trossack's Fortune Dunja

 H. Silwar Gouda

 

 

Afw: Aiko v.d. Wisnarehoeve

 Bax v.d. Zomerdijkslanden                             Donna v.d. Albartshoeve

T.M. de Breed / A.L. de Breed Wijster

 

 

H: Puppyklasse Teven 6‐9 mnd ‐ KM: Dhr. N. Wettlaufer

1 VV   Jessy v. Altenberger Land

 Luca v. Altenberger Land                                                       Edina v. Lärchenchain

N. Schleuter Altenberge (D)

2 VV   Jorna v.h. Boombos

 Hagadahls Figo                                         Gaudi v.h. Boombos

Simon Tak Wouwse‐Plantage

3 VV   Lana Mont D'Osiris

 Mentos v. Osterberger Land                          Henjy Mont D'Osiris

Scubla Dino Sambreville (B)

4 VV   Denia v. Burg Julia

Tyson v. Moorbeck                                         Antje v. Burg Julia

Bert Gillisen Eygelshoven

5 VV   Fay v. Udithal

Bix v. Arlett                                  Djoena v. Udithal

Dianne Sesink Heesch

 

Afw:  Gina aus Famke's Zauberwald

Canyon v.d. Lars‐Aue                            Torfa aus Famke's Zauberwald

N. Schleuter Altenberge (D)

Afw:  Veneze Jessica

Isko v. Huhnegrab                                      Veneze Frankie

J & P Cullen Tessenderloo (B)

 

H: Puppyklasse Teven Langhaar 6‐9 mnd ‐ KM: Dhr. N. Wettlaufer

1 VV   Wuppi v.d. Vloedlijn

 Indo v. Barendika                                              Ouke v.d. Vloedlijn

N. de Leeuw den Bouter Spijkenisse

2 VV   Espri v.d. Pluijmenslot

 Xander v. Fidelius                                      Cenna v.d.Pluijmenslot

Guus Beeke Stavenisse

 

afgemeld  Lana v. Team Schwarzaugen

 GO Lennox v. Regina Pacis                                    Leyla v. Schwarzaugen

R. Maas Sint‐Willebrord

Puberklasse Reuen 9‐12 mnd ‐ KM: Dhr. G. Müller

1 VV   Zack v. Barendika

 Conbhairean Uno                              Ninja v. Barendika

 M.H. den Exter / C. Barendrecht Rijswijk

 

afgemeld  Xeno v. Arjakjo

Omen v. Radhaus                              Nadja v. Arjakjo

A. Eitens en C. Norder Heede (D)

 

Puberklasse Reuen Langhaar  9‐12 mnd ‐ KM: Dhr. G. Müller

 

1 VV   Kruif zur Wachter Mühle

Ballack zur Worringer Rheinaue                                      Xtra v. Dongmiran

M. Kessen Dilsen‐Stokkem (B)

 

 

P: Puberklasse Teven 9‐12 mnd ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

1 VV   Lily v. Haus Trendy

Hagadahls Figo                            Pischa v.d. Zenteiche

Cindy Saenen / Marita Kallas Geel (B)

2 VV   Kiwi du Parc a Mitrailles

 Nino v. Tronje                                  Eva du Val d' Anzin

Destercq Luco Péronnes (B)

3 VV   Khyra v.d. Ybayohoeve

 Ustinov v. Romerland                                  Opal v.d. Ybajohoeve

L. Buijs Kwintsheul

 

 

 

A: Jeugdklasse Reuen 12‐18 mnd ‐ KM: Dhr.G. Müller

1 ZG   Pepe v.d. Zenteiche

 E'U2 de la Petite Laeticia                                        Amy v.d. Zenteiche

Van Hout Marc / Christoph Ludwig Brecht (B)

 

2 ZG   Kheops Mont D'Osiris

 Bunker de la Presqu'ile Guerandaise              Cassy Du Clos D'Aoste

Scubla Dino Sambreville (B)

3 ZG  Lennox v. Liedehof

 Randy v. Leithawald                           Odette v. Liedehof

C.A.E. Peters van Nijenhof Tilburg

1 G   Rowy v. Scalindjo

Jagger Duffmar                                  Luna v, Scalindjo

 A. Brevet van der Meulen Oostburg

2 G  Kyto v. Giliannes

 Leon v.d. Staatsmacht                                     Daizy v. Giliannes

 B. de Clerck Terneuzen

 

Afw:  Furbo v. Altenberger Land

 Luca v. Altenberger Land                                  Tamara v. Deutschen Adel

 N. Schleuter Altenberge (D)

 

Afw:  Fanto v. Altenberger Land

 Luca v. Altenberger Land                                  Tamara v. Deutschen Adel

 N. Schleuter Altenberge (D)

 

afgemeld  Wegas v. Arjakjo

Wegas v. Fichtenschlag                                  Astrid v. Stapelmoor

A. Eitens Heede (D)

 

D: Jeugdklasse Teven 12‐18 mnd ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

1 ZG   Geisha am Seeteich

Ritchi v. Eichenplatz                                   Dorin am Seeteich

Harry Boontjes Rotterdam

 

2 ZG   Kayla v. Muikenshof

 Paer Hasenborn                             Enka v. Klostermoor

 E. Dekeyser / W.Kanphai / B.Gillisse Paal (B)

3 ZG   Xita v. Barendika

Canyon v.d. Lars Aue                                         Floortje v. Barendika

N. de Leeuw den Bouter Spijkenisse

1 G   Rinthe v. Scalindjo

Jagger Duffmar                                           Luna v. Scalindjo

 D.A.P.M. Knoop de Krom Goes

 

D: Jeugdklasse Teven Langhaar 12‐18 mnd ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

 

1 ZG   Keïla du Parc à Mitrailles

Geros v. Freisumpf                                                              Issy v. Tamarasptitze Decamps

Pierre Heppignies (B)

2 ZG  Yasmin v. Team Schwarzaugen

 GO Yoker v. Leithawald                                            Leyla v. Schwarzaugen

R. Maas Sint‐Willebrord

 

B: Jongehondklasse Reuen 18‐24 mnd ‐ KM: Dhr. G. Müller

1 ZG   Falkoen´s L‐Hatchi

Zeus del Cattone                                       Rea v. Hamburger Land

 T. Jensen NO ‐5155 Bones

2 ZG   Figo v.h. Boombos

Nino v. Tronje                                             Gaudi v.h. Boombos

 Simon Tak Wouwse‐Plantage

3 ZG   Timo‐Faust v.d. Berkthoeve

 Renzo v. Holtkämper See                                                             Gandhy v.d. Berkthoeve

R. Briegoos Oud Beijerland

4 ZG   Boss aus Famke's Zauberwald

Canyon v.d. Lars‐Aue                                              Falencia aus Famke's Zauberwald

 N. Schleuter Altenberge

5 ZG   Armix aus Famke's Zauberwald

 Canyon v.d. Lars Aue                                          Goldy aus Famke's Zauberwald

Patricia Molenkamp Terneuzen

6 ZG   Fayko v.h. Boombos

 Nino v. Tronje                               Gaudi v.h. Boombos

 J. Schep Heesch

1 G  Perro v. Scalindjo

Jagger Duffmar                                            Freule Donja v. Scalindjo

Hannes Haak Axel

 

2 G   Zodt v. Conneforde

Jafir v. Talka Marda                             Eisha v. Conneforde

 Paul den Dulk Vlaardingen

 

 

 

B: Jongehondklasse Reuen Langhaar 18‐24 mnd ‐ KM: Dhr. G. Müller

1 ZG   Balto aus Famke's Zauberwald

 Canyon v.d. Lars Aue                                                    Falencia aus Famke's Zauberwald

Jef Blommaers Mechelen (B)

 

E: Jongehondklasse Teven 18‐24 mnd ‐ KM: Dhr. N. Wettlaufer

 

1 ZG   Veneze Immy

 Elmo v. Huhnegrab                                                 Veneze Chaos

 J. Cullin / Van Hout Marc Brecht (B)

2 ZG   Fanny v.h. Boombos

 Nino v. Tronje                                       Gaudi v.h. Boombos

Simon Tak Wouwse‐Plantage

3 ZG   Huzuri Hind v. Huize Bardusa

Canyon v.d. Lars Aue                                           Bijoux Chayenne v. Huize Bardusa

M. van Geel / P. Schipper Kwadendamme

4 ZG Sascha v.d. Berkthoeve

Morret v. Holtkamper Tor                                           Jazz v.d. Berkthoeve

Familie Keeris Riethoven

 

1 G   Jheda v. Alvinusberg

 Zamp v. Weinbergblick                                      Bo v. Diablo's Own

 R. Andries / K. Bornebroek St. Gilles Waas (B)

2 G   Jhamilla v. Alvinusberg

 Zamp v. Weinbergblick                                          Bo v. Diablo's Own

 R. Andries / K. Bornebroek St. Gilles Waas (B)

 

Jongehondklasse Teven Langhaar 18‐24 mnd ‐ KM: Dhr. N. Wettlaufer

1 ZG   Jenny v. Santamar

 Hagadahls Figo                                                        Amy v.d. Zenteiche

A. Delmotte Stekene (B)

2 ZG   Jannah v. Estherlager

 Hagadahl's Figo                                        Assa v.d. Brucknerallee

Ingrid van Hout Chaam

 

 

M: Openklasse Reuen zonder africhting 15‐72 mnd ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

1 ZG  Ditch v. Huize Bardusa

Vegas aus Famke's Zauberwald                                                     Caya Masai v. Sascibel Haus

A. Mathijssen Terneuzen

1 G   Dingo v Djipy's Haus

 Cliff v. Gillrather Traum                                Basta v. Djipy's Haus

W. de Lorijn Oss

2 G   Boran v. Zunderland

 Baki v. Salztalblick                                              Tora v. Zunderland

J.D. van Helten Geldermalsen

 

 

M: Openklasse Reuen Langhaar zonder africhting 15‐72 mnd ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

 

1 ZG   Jordy v. Haus Berendorf

Geck di Casa Nobili                                            Benzi aus Famke's Zauberwald

Wilfried de Clippeleir Hulst

2 ZG  Ice vom Heerbusch

Remo vom Fichtenschlag                                            Clea v. Königsadler

Kay van Hout Chaam

 

N: Openklasse Teven zonder africhting 15‐72 mnd ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

1 ZG   Cyndy v. Gafieger Hof

 Hagadahls Figo                                          Wende v. Gafieger Hof

 Van Hout Marc / Wim Van Bavel Brecht (B)

2 ZG   Jodie v. Estherlager

Azuro v. haus Katsboghte                                                   Kopie v. Tronje

 E. Jacobs / J.C.M. Brouwers Pernis

3 ZG   Excellent Emi v. Huize Bardusa

Rico v. Altenberger Land                                           Purple‐Kamatz v. Sascibel Haus

M. van Geel / P. Schipper Kwadendamme

 

4 ZG   Belle v. Jessies Haus

Gliff vom Estherlager                                      Jessie v. Haus Hagendoorn

Ingrid van Hout Chaam

 

5 ZG   Caja Chamouk v. Haus Lacherom

 Quax v. Danischen Hof                                        Sharai v. haus Lacherom

H.A. Gevers s'Gravenzande

6 ZG   Tilla v. Barendika

 Xaro v. Ben Harten                                       Zoeloe v. Barendika

J. van den Bos de Lier

 

7 ZG   Coco Chanel v. Huize Bardusa

Denver v. Haus Santo                                  Caya Masai v. Sascibel Haus

A. Mathijssen Terneuzen

1 G   Hexy v. Cap Arkona

Jaco v.d. Adelegg                                          Furie v. Cap Arkona

B. Verschoor Hellevoetsluis

2 G   Trossack's Fortune Piri

 Isko v.d. Schiffslache                               Trossack's Fortune Dyma

M.M. Gommans Buurmalsen

 

N: Openklasse Teven zonder africhting 15‐72 mnd ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

Langhaar

1 ZG   Cassy v.d. Pluijmenslot

 Nilo v. Sante's home                                                     Deilha v.d. Mausespitz

R. Maas Sint‐Willebrord

 

2 ZG  Cenna v.d. Pluijmenslot

 Nilo v. Sante's home                                  Deilha v.d. Mausespitz

A. van Zanten Sprundel

 

C: Gebruikshondenklasse Reuen 24 mnd en ouder ‐ KM: Dhr. G. Müller

1 U   Uhlano v. Altenberger Land

Canyon v.d. Lars‐Aue                                       Aebby v. Altenberger Land

N. Schleuter Altenberge (D)

 

2 U   Azuro v. haus Katsboghte

Odin v. Holtkaperhof                                                 Baya v. Hennegauland

E. Jacobs / J.C.M. Brouwers Pernis

3 U   Bunker de la Presqu'ile Guerandaise

Vermer de la Presqu'ile Guerandaise                                  Scamie De La Presqu'Ile Guerandaise

Scubla Dino Sambreville (B)

4 U   Eiko v. Holtkämper Tor

Morret v. Holtkämper Tor                                           Illi v. Holtkämper Tor

Sam Lingier Leke (B)

5 U   Antwan v.h. Boombos

Ober v. Bad Boll                               Gaudi v.h. Boombos

Twan Tak Wouwse Plantage

6 U   Vako v.h. Boombos

Tuareg v. Bad Boll                                               Gaudi v.h. Boombos

J. Loos Oudenbosch

 

7 U   Indo v. Barendika

Quandro v. Barendika                                                   Zoeloe v. Barendika

C.Barendrecht/R van der End Maassluis

 

F: Gebruikshondenklasse Teven 24 mnd en ouder ‐ KM: Dhr.N. Wettlaufer

 

1 U   Anoek v.d. Skyworld

 Sharon v. Deutschen                                            Adel Cleo v. Jabora

M.H. den Exter Rijswijk

2 U   Joyce du Parc a Mitrailles

 Horace du Parc a Mitrailles                                  Chelsea du Val d'Anzin

Destercq Ludo Péronnes (B)

Klik op foto voor groot formaat

3 U  Jazzi du Mont d' Osiris

Horace du Parc a Mitrailles                                  Gioia du Mont d' Osiris Droy

Melanie Seilles (B)

4 U   Imka v. Elster Schloss

 Nando v. Gollerweiher                                              Baila v.d. Ybajohoeve

C. Ghysens Erpe (B)

1 G   Kiddo v. Weinbergblick

Vito v. Waldwinkel                                                    Karla v. Weinbergblick

 C. Boer / O. Boer Vlaardingen

 

2 G   Qassy v. Sennertal

James Dutchie v. Sennertal                                           Birka v. Ralph Haus

E. Biro Maurik

 

Afw:  Henjy Mont D'Osiris LOSH

 Bunker de la Presqu'ile Guerandaise                                            Alice Des Meilleurs Sangs

Scubla Dino Sambreville (B)

Afw:   Belle v. Esserdenhof

Xaro v. Ben Harten                                           Ronda v. Adelplatz

O. Ihrens Haastrecht

 

F: Gebruikshondenklasse Teven Langhaar  24 mnd en ouder ‐ KM: Dhr.N. Wettlaufer

1 ZG   Pepper v. Hildernisse

Zasko v. Prielberg                                      Britt v. Hildernisse

 W. Dammann Hansweert

 

K: Veteranenklasse Reuen 8 jaar en ouder ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

 ZG   Sjah aus Famke's Zauberwald

Ando v. Altenberger Land                                                  Yentl v. Ratsenheim

O. Ihrens Haastrecht

ZG   Xanthos aus Famke's Zauberwald

 Boy v. Tonsbroek                                                   Latoya aus Famke's Zauberwald

 J. v. Heulen Pijnacker

 

L: Veteranenklasse Teven 8 jaar en ouder ‐ KM: Mevr. A. Boonemmer

ZG  Gaudi v.h. Boombos

 Ando v. Altenberger Land                                     Gaudi v. Bad‐Boll

C. Wouters Tilburg

ZG  Misty v. Barendika

Salo v. Maifeld                                   Bowien v. Barendika

 C.W. Jeursen Den Haag

 

ZG  Bonnie v. t' Issi Hof

 Eros v. Klebinger Schloss                                         Zora v. Venushof

 Wendy de Wilde Stekene (B)

ZG  Purple‐Kamatz v. Sascibel Haus

 Caesar v. Haus Lacherom                                          Puma‐Oraya v. Sascibel Haus

 M. van Geel / P. Schipper Kwadendamme

ZG   Odet v. Barendika

Fats v. Barendika                                       Chanel v.Barendika

C. Barenrecht Nootdorp

 

Afw:  Queeny v. Barendika

 Baru v. Haus Yu                             Romy v. Barendika O. Ihrens Haastrecht

 

Afw:  Ster‐Laika aus Famke´s Zauberwald

 Ando v. Altenberger Land                                            Yentl v. Ratsenheim

O. Ihrens Haastrecht

 

Terug